Biz Kimiz?

Pettypethome.com kesinlikle hayvan satışı, aracılık ve komisyonculuk yapmamaktadır. Pettypethome.com hayvan sever kişilerin buluştuğu ücretsiz üye olunan, site formatına uygun herkesin ilanlarını sergileyebildiği ücretsiz bir ilan platformudur.

Alışveriş yapacağınız ilan sahiplerine mutlaka yetki belgesi ve ruhsatını sormayı unutmayınız.

Ziyaret ettiğiniz sitemiz tüm hayvan sevenlerin beğenisine sunulmuş öncelikle evcil hayvan sahiplendirme amaçlı ve bu işi profesyonel anlamda yapan belgeli işletmelerin satılık evcil hayvan ilanları ile uygun fiyatları bulacağınız, güncel ücretsiz ilan merkezidir.

Dikkat!
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından, tüm sahipli kedi ve köpekler için çip zorunlu hale getirilmiştir.

Kuruluş Hikayemiz

Hayatlarımızı sürdürürken sadece insanlar arası bir iletişimin ve ilişkilerin var olduğu bir alan olduğunu düşünün. Geniş çerçeveden baktığınızda aslında ne kadar sığ ve basit bir yaşam yaşadığımızı fark edebiliriz. Oysa ki evlerimizde, sokaklarımızda, başımızı çevirdiğimiz her yerde bizim dışımızda iletişim kurmayı bekleyen pek çok can var. Kimlerden mi bahsediyoruz? Tabii ki hayvan dostlarımızdan! Bulundukları yaşam alanlarında onların sevgi, ilgi, şefkat, barınma, beslenme ve bakım gibi ihtiyaçlarına cevap bulabilecek olsak dahi onlar ile daha candan bir ilişki kurmak istiyorsak, evcil dostlarımızı sahiplenmek ve sahiplendirmek isteriz. İşte bu noktada bizler de sizlerin ve hayvan dostlarımızın kolay, güvenilir ve doğru yollardan sahiplendirme işlemleriniz için devreye giriyoruz. Bu anlayışı misyon edinerek günümüz ve geleceğin gelişmelerine hitap edecek şekilde hizmet vermek için sizlerin yanındayız.

Vizyon ve Misyonumuz

PettyPethome.com olarak günümüz teknolojik gelişmelerin ışığında çağdaş, uyumlu bir organizasyonla en hızlı, güvenilir, sürdürülebilir bir hizmet anlayışı ile hareket etmek ve en önemlisi ise sizlerin memnuniyetini ve beğenisiyle büyüyerek kalite anlamında sesimizi daha gür çıkarmak istiyoruz. Böylece;

1) Her canlının hayatının değerli olduğunu, onların yaşam döngüsünü kaliteli kılmak için çalışacağız.

2) Evcil hayvan sahiplerinin can dostlarıyla olan yolculuğunu ve iletişimini doğru bilgi yayarak kuvvetlendireceğiz.

3) Evcil hayvan sahipleri için vazgeçilmez bir kaynak olacağız.

Site İşleyişi Hakkında

Pettypetshop sitemiz reklam üzerine kurulmuş, ücretsiz her kullanıcıya 3 sınırsız reklam hakkı veren, para ile satışta olan vitrin öne çıkarma ve bump up satış ayrıcalıkları mevcuttur. Tüm bu ayrıcalıkların süresi 7 gündür. 7 günün sonunda bump ayrıcalığınız biter ve normal reklam üyelik paketine geçiş yaparsınız. Bu normal reklam üyelik süreside 30 gün devam eder.

Yönetim olarak sitede reklama çok önem veriyoruz. Reklam detaylarını profilim> üyelik yükseltme kısmından görebilirsiniz.

Nasıl çalışır

Hesap oluştur

İlan yayınlamak için sitemize üyelik oluşturun.

İlanınızı Yayınlayın

İstediğiniz kategoride ilanınızı yayınlayın.

Öne Çıkarın

Daha çok kişiye ulaşmak için ilanınızı öne çıkarın

Sahiplendirin

Ssize ulaşan kişileri uygun görürseniz sahiplendirin.